Grawerowanie i znakowanie laserowe

W naszej ofercie obróbki elementów metalowych (i nie tylko) możemy zapewnić profesjonalne usługi znakowania i grawerowania laserowego. W naszym zakładzie dysponujemy nowoczesnym i profesjonalnym laserem o powierzchni roboczej 300 x 300 mm, gwarantującym najwyższą jakość wykonanych grawerunków. Wśród materiałów, na których pracujemy, znajdują się m.in.:

Znakowanie laserowe Bielsko

  • stal,
  • metale kolorowe i szlachetne,
  • kamień,
  • szkło,
  • drewno.

Klienci MZ Laser mogą również skorzystać z oferty specjalistycznego znakowania 3D i w kolorze.

Jakie elementy można grawerować za pomocą technologii laserowej?

Usługa ta znajduje szerokie zastosowanie w przypadku wykonywania różnego rodzaju oznaczeń, które mogą być umieszczane na narzędziach, tabliczkach znamionowych, przydrzwiowych, imiennych i wielu innych.

Grawerunek wykonany laserem jest nie tylko bardziej precyzyjny i estetyczny, ale przede wszystkim cechuje się wysoką powtarzalnością. Wykazuje się też bardzo wysoką odpornością na ścieranie, a przede wszystkim o wiele wyższą rozdzielczością, dzięki czemu grawerowanie i znakowanie laserem pozwala na wykonanie bardziej skomplikowanych oznaczeń, takich jak loga firmy czy nawet przeniesienie na dany materiał całej grafiki.

Jeśli więc poszukujecie Państwo grawerowanie laserowe na Śląsku, to zachęcamy do kontaktu, to zachęcamy do kontaktu. Naszą ofertę kierujemy między innymi do klientów z Bielska i innych okolicznych miast.